Vi har samlet informasjon om koronasituasjonen her - bestill koronatest på tlf. 469 26 102 mellom kl. 9-15

Les mer...
error_outline
26. oktober kl. 09:31

Arbeidsgivere og andre kommuner som trenger å komme i kontakt med smittesporingsteamet kan ringe 469 26 126

Les mer... clear
Royse Skole 2

Røyse skole

Røyse skole ble innviet 6. november 1959, etter at det ble vedtatt å slå sammen tidligere Stadum og Hundstad skolekretser til èn krets.

Skolen ligger landlig og idyllisk til midt på Røysehalvøya. Vi har et stort og innholdsrikt uteområde, og fine turområder i nærmiljøet.

Høsten 2019 fikk vi ny rektor: Sissel Gerhardsen Røine

Ved oppstart av skoleåret 2020/2021 hadde vi 162 elever fra 1. - 7. trinn, og til sammen 30 ansatte fordelt på skole og SFO. 

Alle har vi som hovedmål å bidra til å gi barna en god oppvekst og en så god utvikling som mulig, både faglig og sosialt.

Skolens motto er: ALLE INNENFOR - INGEN UTENFOR.

KONTAKTINFORMASJON:

Sentralbord: 

32161240 (mandag – torsdag) 

SMS: 

59446653 

E-post: 

royse@holeskolen.no 

Besøksadresse: 

Prestegårdsveien 29, 3530 Røyse 

Postadresse: 

Viksveien 30, 3530 Røyse


Når sentralbordet er stengt, kan du prøve å nå oss slik: 

(Sentralbord er normalt åpent mandag – torsdag fra kl. 08:00 – 14:00 men avvik kan forekomme)

Funksjon Navn Telefon E-post
Rektor Sissel Gerhardsen Røine 47673715 sissel.roine@holeskolen.no
Inspektør Siv-Therese Bakketun                         90588935        siv-therese.bakketun@holeskolen.no
Skolekonsulent Elisabeth Skov Clausen 32161240 elisabeth.clausen@holeskolen.no
SFO baseleder       Unni Bråthen (*) 90293028 unni@holeskolen.no
SFO mobil 1   99560081  
SFO mobil 2   97068864  
IT-veileder Thor-Egil Aarvik 99712006 thor_egil@holeskolen.no
Driftstekniker Jan Magne Espe                     45601010 jan.magne.espe@hole.kommune.no

*) Tina Marie Berg Bakke vikarierer som SFO baseleder pr. 27.10.2020. E-post: tina.bakke@holeskolen.no

 

 

Del dette:

Skjema

Snakk med oss

Skriv til oss

Besøk oss